Cosmetic Studio Esthetica | cosmetic studio Esthetica
538
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-538,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Zdravie pleti na prvom mieste

Krásna pleť plná zdravia  a vyžarujúca energiu je túžbou každej ženy. Ako si túto dravú a mladú pleť ale udržať ? Dostatok spánku, rozmanitá strava, dobrá životospráva.. to všetko dokáže napomôcť kráse pleti. No prašné mestá, silné slnko, každodenný stres a mnoho iných vecí, ktorým sa nedokážeme sa tomu vyhnúť, pôsobí nepriaznivo na našu pleť. 
Žijeme v dobre, kedy kozmetické prípravky, vitamíny, technológie používané na pleťové procedúry,  kozmetické  zákroky dokážu s pleťou  neuveriteľné zázraky.
Spolu sa v našom kozmetickom salóne porozprávame o nedokonalostiach pleti, ktoré vás trápia, poradíme vám vhodné ošetrenia a produkty na pleť, tak aby vyhoveli presne vášmu typu pleti a vášmu problému. Každá vaša návšteva v Esthetica studio môže byť iná = prispôsobená tomu čo vaša pleť v tom období potrebuje, aby ste sa cítili krásna a plná sebavedomia.

Kozmetika pre krásu

Epilácia, úprava a farbenie obočia, pigmentovanie mihalníc a mnohé iné služby váš čakajú v našom salóne. Príďte si dopriať trochu oddychu a skrášlenia po ťažkom pracovnom dni, alebo doprajte svojim blízkym darčekový kupónik, aby si mohli prísť urobiť radosť skrášlením…
Nápad na darček pre vašich blízkych
Darčekový kupón do Cosmetic Studio Esthetica

Kozmetika pre pánov

Nesmieme zabudnúť, že aj muži potrebujú starostlivosť o pleť, obočie a iné. Proste potrebujú udržať sa vo forme..  V našom salóne sú muži rovnako vítaní ako ženy.

Kozmetika pre mladú pleť

Nové technológie a výborné výrobky z radu Medik 8 a iné pomôžu vyriešiť problémy aj mladých dievčat a chlapcov.
Poradíme vám a postaráme sa o veľmi suchú, mastnú či aknóznu pleť..

Pretože vaša spokojnosť nás teší